تبلیغات
میرزای لک
آمار بازید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :
درباره ما

لرستان

جعلش بگرفت نام نکو بود / جلسان زمین، آسمان بود
حیاض زمین ، حوقله گویان نیست
حیرانی میرزا بر سر حیاض نیست
بر این که لولو میرزا درون حیاض نیست
لولو من ، من نیست ...
لولو من ، نیست ...
ایجاد کننده وبلاگ : حسن بسطامی

\

روحانی پولی بابت پیامک‌هایش نمی‌دهد
--------------------------------------------------
بسیاری از مشترکان اپراتورهای تلفن همراه ایران در نخستین ساعات سال ۱۳۹۳، پیامکی از یک منبع غیر از شماره‌های دفترچه تلفن خود دریافت کردند که نوروز را به آنان تبریک می‌گفت.

متن پیامک که از سامانه‌ای با نام Rouhani صادر شده، این است: «نوروزی سرشار از شادی و امید برایتان آرزومندم؛ حسن روحانی رییس جمهور».

بلافاصله خبرگزاری‌های داخل ایران از قول «یک منبع آگاه» همیشگی خود اصالت پیامک‌ها را تایید کردند. منبع آگاه ایسنا با بیان این‌که «این ابتکار عمل از طرف دکتر حسن روحانی رییس‌جمهور کشورمان به کار رفته است» گفت: «این پیامک از سوی رییس‌جمهور ارسال شده است و ابتکاری است که برای بار اول در کشورمان از سوی یک رییس‌جمهور برای شادباش به تک تک هموطنان رخ داده است».

آن‌سوی‌تر خبرگزاری فارس، در گزارشی کوتاه نوشت: «هنوز هیچ‌یک از مسوولان دولتی رسماً در خصوص این پیامک‌ها و البته هزینه‌های ارسال این محتوا به مردم، موضعی را اتخاذ نکرده‌اند».

تسنیم اما در گزارش خود به نقل از «منبع نزدیک» به روحانی نوشت: «هیچ‌یک از اپراتورها وجهی از نهاد ریاست جمهوری بابت هزینه ارسال پیامک دریافت نکرده‌اند و همه آن‌ها به صورت اسپانسر و رایگان این کار را انجام داده و می‌دهند».

گزارش‌ها حاکی از آن است که در روز سوم فروردین نیز ارسال پیام‌های تبریک رایگان روحانی به تلفن‌های همراه مشترکین کماکان ادامه دارد.

لینک های مرتبط :
http://www.isna.ir/fa/news/92122918622
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930102000359
http://www.tasnimnews.com/Home/Single/320393دسته بندی : فرهنگی , سیاسی ,

آخرین مطالب